Soutěž diplomových prací Cena Karla Velka 2020

28. 5. 2020 Eva Koudelková

Dovolujeme si vás pozvat do soutěže diplomových prací Cena Karla Velka 2020. Tři nejlepší diplomové práce budou vyhodnoceny na XXVIII. Mezinárodním kongrese Odpady – Luhačovice 2020, který se bude konat ve dnech 16.–18. 9. 2020 v Kulturním domě Elektra v Luhačovicích.

Do soutěže diplomových prací z oblasti odpadového hospodářství se mohou přihlásit všechny vysoké školy z ČR a SR, kde se obor odpadového hospodářství studuje v rámci bakalářského, inženýrského nebo doktorského studia. Nejlepší diplomové práce nominuje daná katedra v počtu max. 2 diplomových prací.

Závaznou přihlášku do soutěže zašlete do 30. 6. 2020 na e-mail gabrys@jogaluhacovice.cz. Vyhodnocené práce zašlete e-mailem nejpozději do 31. 7. 2020.

Na kongres Odpady – Luhačovice 2020 se mohou přihlásit všichni zástupci vysokých škol z ČR a SR vyplněním závazné přihlášky pro firmy na oficiální stránce kongresu nebo zasláním závazné přihlášky emailem. Závaznou přihlášku pošlete do 30. 6. 2020 na e-mail gabrys@jogaluhacovice.cz.

Předběžný program kongresu najdete níže.