MUNI přešla po svátcích na červený stupeň semaforu

28. 12. 2020 Masarykova univerzita

S platností od pondělí 28. prosince 2020 přechází Masarykova univerzita ze žlutého na přísnější, červený stupeň pohotovosti. Vzhledem k tomu, že momentálně neprobíhá výuka, nejedná se pro univerzitu a její součásti o žádnou výraznou změnu ve vztahu k současnému nastavení provozu na univerzitě. Krizový štáb MU spolu s právním odborem rektorátu MU budou sledovat vývoj vládních opatření a budou relevantní součásti univerzity průběžně informovat.

Vláda ČR vydala nové opatření k provozu škol, včetně škol vysokých, které bude platit od 27. prosince do 10. ledna. Omezuje v něm mimo jiné přítomnost studentů ve výuce či při zkouškách.

(Text převzat z muni.cz/koronavirus.)