Fakulta bude opět vzdělávat zaměstnance společnosti dm drogerie markt

12. 10. 2023 Petr Valouch

Účastníci firemního vzdělávání v programu Ekonomie a management v obchodě – dm drogerie markt.

V úterý 3. 10. jsme na naší fakultě opět přivítali nové účastníky firemního vzdělávání v programu celoživotního vzdělávání Ekonomie a management v obchodě – dm drogerie markt. Celkem 25 zaměstnanců dm drogerie markt Česko a dm drogerie markt Slovensko se u nás během příštích dvou let bude vzdělávat v oblastech práva, účetnictví, managementu, marketingu, logistiky a mnoha dalších disciplín, které jim pomohou v jejich praxi.

Úspěšní absolventi pak mohou napodobit své předchůdce z minulých běhů, kteří následně pokračovali a pokračují ve studiu na naší fakultě v rámci profesního kombinovaného studia v programu Podnikový management a mohou získat nebo již získali titul bakalář ekonomie.

Přejeme mnoho zdaru ve studiu a těšíme se na setkávání při výuce i mimo ni!

Fotografie ze zahájení výuky