Czech Envi Thesis – celostátní soutěž bakalářských a diplomových prací v oblasti životního prostředí

9. 6. 2020 Eva Koudelková

Druhý ročník soutěže Czech Envi Thesis

Soutěž Czech Envi Thesis hledá nejlepší studenty bojující za ochranu přírody napříč vysokými školami v České republice. Podporuje tak mladé talenty a popularizuje výsledky jejich vědecké činnosti, které by rozhodně neměly skončit zaprášené v šuplíku. Autor(ka) nejlepší práce si odnese 30 000 Kč a ani další finalisté neodejdou s prázdnou. Hlavně však ukážeš svoji práci ostatním, získáš zpětnou vazbu, zkušenosti a nové impulsy do budoucna.

Kdo se může přihlásit a jak?
Každý, kdo v roce 2020 úspěšně obhájil (nebo do konce září 2020 obhájí) svou bakalářskou nebo diplomovou práci zabývající se životním prostředím ze společenskovědního pohledu. Stačí do 30. 9. 2020 vyplnit přihlášku zde a společně se závěrečnou prací ji přes web i odeslat.

Bližší informace najdete v přiloženém letáku.