25. reprezentační ples ESF MU

8. 2. 2020 Kristýna Čepelová

Srdečně zveme vedení fakulty, všechny studenty a studentky, ne/akademické pracovníky a pracovnice a všechny přátele fakulty i Masarykovy univerzity na jubilejní 25. ročník plesu Ekonomicko-správní fakulty MU, který se uskuteční v sobotu 22. února 2020 od 20:00 v kulturním centru Semilasso (Palackého třída 832/126, 612 00 Brno-Královo Pole).

Na plese zahraje k poslechu a tanci kapela Byznys TIME a nebude chybět ani cimbálová muzika Jánoch nebo také DJ Lais. V rámci doprovodného programu se můžete těšit na různá taneční vystoupení, světelnou show a také samozřejmě na bohatou tombolu, ve které na vás čekají skvělé ceny!

A co víc! Celým večerem bude svým neotřelým humorem provázet moderátorka a stand-up komička Adéla Elbel, která je známá z brněnské kapely Čokovoko a vystupovala nejen v úspěšné show Na stojáka, ale i v show Jana Krause.

Doporučený dress code: pink tie.

Nalaďte se s námi růžově a přijďte se svými drahými polovičkami a přáteli prožít nezapomenutelný večer!

Aktuální informace můžete sledovat na Facebookové události.

Těšíme se na Vás!

Organizační tým #PLESF

Vstupenky

Vstupenky si můžete zakoupit přes Obchodní centrum MU: https://is.muni.cz/obchod/fakulta/econ/plesxxv/ a od 10. 2. od 13:00 hodin je vyzvednout v Knihovně ESF MU.

Počet lístků je omezen, tak neváhejte a zajistěte si své místo na plese!