Bakalář není konečná
Přemýšlíte, zda má smysl pokračovat v navazujícím magisterském studiu, nebo se rovnou vrhnut do pracovního procesu? Nachystali jsme pro vás několik faktů a čísel, která mohou usnadnit rozhodování.
Vážení studenti,
letos po sedmnácté Lipka (školské zařízení pro environmentální vzdělávání) ve spolupráci s Jihomoravským krajem pořádá Soutěž diplomových prací se vztahem k životnímu prostředí a ekologii v Jihomoravském kraji.
Pokud jste letos na jaře úspěšně obhájili nebo se naopak chystáte k obhajobě, neváhejte a přihlaste svoji práci, která se dotýká životního prostředí, do soutěže.
Přihlásit se můžete přes formulář, pro úspěšné přihlášení je nutno na emailovou adresu jana.frodova@lipka.cz odeslat kompletní závěrečnou práci, včetně posudků vedoucího a oponenta práce a také osobně nebo poštou doručit originál s posudky na pracoviště Kamenná. Uzávěrka přihlášek je 30. 6. 2019.
Tři nejlepší diplomové a tři nejlepší bakalářské práce získají finanční odměnu 3 000, 5 000 a 10 000 Kč, publikování ve sborníku a další věcné ceny. Odměnu předá zástupce Jihomoravského kraje na studentské konferenci konané v listopadu, kde se představí oceněné práce.
Více informací se dozvíte na webu Lipky a sledujte facebookovou událost.
Těšíme se na vaše práce! V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.
Jana Frödová
koordinátor soutěže diplomových prací
Přemýšlíte, zda má smysl pokračovat v navazujícím magisterském studiu, nebo se rovnou vrhnut do pracovního procesu? Nachystali jsme pro vás několik faktů a čísel, která mohou usnadnit rozhodování.
Ekonomicko správní fakulta Masarykovy univerzity se proto zapojila do unikátního projektu Czech Cybersecurity Seminars podpořeného Google.org, jehož cílem je posílit digitální bezpečnost v běžném životě. Vzniká síť studentských ambasadorů a ambasadorek, kteří srozumitelně předávají praktické znalosti komunitám, neziskovým organizacím, školám a dalším organizacím, které samy na tyto aktivity nemají často prostředky, znalosti ani čas.