Logo InstitutCR

Vás srdečně zve na

10. MEZINÁRODNÍ KOLOKVIUM O CESTOVNÍM RUCHU

na téma

„Vybrané problémy cestovního ruchu – teorie a praxe“

Tématické bloky kolokvia: Politika cestovního ruchu 2021-2030
  Poptávka cestovního ruchu - chování návštěvníků
  Mobilita návštěvníků

12. – 13. září 2019

Hotel Iris, Pavlov

Jednací jazyk:

čeština, slovenština, angličtina

Kolokvium probíhá formou DISKUSE nad zvolenými tématy z oblasti cestovního ruchu. Každé z témat je zahájeno příspěvky předem oslovených přednášejících. Moderátor daného tématu následně otevře diskusi k dané problematice a ostatní účastníci se do diskuse aktivně zapojují. Pozn. Účastníci tedy své příspěvky neprezentují, ale aktivně diskutují. Příspěvek je možné publikovat v časopise Czech Journal of Tourism.

Registrace:

Přihlásit se na kolokvium je možné prostřednictvím Obchodního centra MU do 31. července 2019. Registraci i výběr Ubytování (standard/nadstandard) se provádí přes tlačítko/odkaz Koupit. Jeho potvrzením se zobrazí nákupní košík, ve kterém je (také) možné provést úpravu počtu nocí, na které požadujete ubytování. Následně se vyplňují fakturační údaje a vaše přihlašovací údaje (login/vaš email a heslo) pro vstup do systému Obchodní centrum.

Kontakt:

Ekonomicko-správní fakulta, Lipová 41a, 602 00 Brno, Ing. Markéta Novotná, Ph.D. / Ing. Andrea Holešinská, Ph.D., e-mail: kolokviumCR@econ.muni.cz, tel: 549 491 784, fax: 549 491 720