Logo InstitutCR

Vás srdečně zve na

11. MEZINÁRODNÍ KOLOKVIUM O CESTOVNÍM RUCHU

na téma

„Vybrané problémy cestovního ruchu – teorie a praxe“

KORONA-KRIZE A JEJÍ DOPADY NA CESTOVNÍ RUCH

16. - 17. září 2021

Hotel Iris, Pavlov

Tématické bloky:
Strategie pro cestovní ruch

Mobilita návštěvníků

Proměny v cestovním ruchu

(vzdělávání, digitalizace, environmentální dopady apod.)

Kolokvium probíhá prezenčně formou DISKUSE nad zvolenými tématy z oblasti cestovního ruchu. Každé z témat je zahájeno příspěvky předem oslovených přednášejících. Moderátor daného tématu následně otevře diskusi k dané problematice a ostatní účastníci se do diskuse aktivně zapojují. Pozn. Účastníci tedy své příspěvky neprezentují, ale aktivně diskutují. Příspěvek je možné publikovat v časopise Czech Journal of Tourism.

Jednací jazyk:

čeština, slovenština, angličtina

Registrace:

Registrace na kolokvium včetně objednávky ubytování probíhá v Obchodním centru MUNI do 15. června 2021.

Kontakt:

Ekonomicko-správní fakulta, Lipová 41a, 602 00 Brno, Ing. Andrea Holešinská, Ph.D./ Ing. Markéta Novotná, Ph.D., e-mail: kolokviumCR@econ.muni.cz, tel: 549 491 784, fax: 549 491 720