Nabídka vzdělávacích kurzů pro veřejnost

18. 9. 2019 Barbara Szláviková

V podzimním semestru otevírá Ekonomicko-správní fakulta MU semináře pro veřejnost v rámci celoživotního vzdělávání.

Doplňte si znalosti pod vedením zkušených odborníků. Aktuální semináře v nabídce si můžete objednat na webu Obchodního centra. Nabídka kurzů se postupně rozšiřuje a obsah lze po předchozí dohodě flexibilně přizpůsobit požadavkům.

Pokud si chcete doplnit znalosti z oblasti účetnictví, daní, managementu, projektového řízení, práva, data miningu, práce s tabulkovými procesory a dalšími softwarovými nástroji pro analýzu dat a právních informací, případně si zlepšit jazykové dovednosti, neváhejte oslovit proděkana pro celoživotní studium, Petra Valoucha.

Celou nabídku kurzů ESF MU pro veřejnost naleznete na fakultním webu.