Dvojí titul na prestižních univerzitách v UK

23. 3. 2021 Dana Staňková

Naše fakulta nabízí pro studenty bakalářských i navazujících magisterských programů jedinečnou možnost ročního studia ve Velké Británii a získání dvojího bakalářského/magisterského titulu.

Hlásit se můžete na naši dlouholetou partnerskou univerzitu University of Huddersfield, která je určena především pro studenty bakalářských a navazujících programů Podniková ekonomika a management a Hospodářská politika. Zájemci o magisterský dvojí titul se mohou nově hlásit také na prestižní University of East Anglia, se kterou jsme uzavřeli spolupráci v loňském roce.

Podrobné informace o těchto double degree programech včetně on-line přihlášky najdete na našem webu Druhý titul v zahraničí.

Pro zájemce o studium na University of Huddersfield také pořádáme on-line informační schůzku, která se bude konat ve čtvrtek 25. 3. v 10:30.