Manuál učitele

Manuál učitele je přehledný oficiální průvodce akademického pracovníka na Ekonomicko-správní fakultě MU. Manuál obsahuje výčet jednotlivých problémů v abecedním pořadí; rozkliknutím hesla se Vám zobrazí základní popis problému s návodem na jeho řešení. Důležitou součástí textu jsouklikatelné odkazy, které vedou k aktuálně platným závazným formálním dokumentům (vnitřním předpisům a vnitřním řídícím aktům univerzity i fakulty), jež danou problematiku na fakultě momentálně upravují.

Manuál učitele také plní funkci oficiálního výkladu jednotlivých vnitřních předpisů fakulty. Takto budete mít jistotu, že se o dané problematice dozvíte vše potřebné a aktuálně platné.

Manuál zaměstnance

Manuál zaměstnance je přehledný oficiální průvodce zaměstnance na Ekonomicko-správní fakultě MU. Manuál obsahuje výčet jednotlivých problémů v abecedním pořadí; rozkliknutím hesla se Vám zobrazí základní popis problému s návodem na jeho řešení. Důležitou součástí textu jsouklikatelné odkazy, které vedou k aktuálně platným závazným formálním dokumentům (vnitřním předpisům a vnitřním řídícím aktům univerzity i fakulty), jež danou problematiku na fakultě momentálně upravují.

Manuál zaměstnance také plní funkci oficiálního výkladu jednotlivých vnitřních předpisů fakulty. Takto budete mít jistotu, že se o dané problematice dozvíte vše potřebné a aktuálně platné.

Pro nově nastupující zaměstnance je k dispozici souhrn základních informací ZDE (pouze autentizovaný přístup).

Ordinační hodiny MUDr. Hlinomazové naleznete ZDE.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.