TOPSEC
– propoj se s praxí

TOPSEC je zařazen do výukového procesu jako samostatný volitelný předmět typu C „TOPSEC – propoj se s praxí“, rozsah 2/0, 4 kredity (MPX_TPSC). Pro získání certifikátu studenti musí aktivně absolvovat alespoň 2 semestry a získat tak 8 kreditů. Noví studenti si tedy zapisují 4 kredity, starší studenti, kteří mají splněno, ale chtějí pokračovat, si mohou předmět zapsat za 0–2 kredity.

TOPSEC probíhá ve čtvrtek od 16:00 do 18:00 dle harmonogramu (standardně v učebně P303, není-li v harmonogramu uvedeno jinak).

Náplň předmětu:
  • Zahájení semestru: neformální slavnostní setkání s partnery TOPSEC, teambuildingová aktivita pro studenty
  • Průběh semestru: přednášky a workshopy partnerů či exkurze dle harmonogramu
  • Může být zařazen také celosemestrální projekt zaměřený na řešení skutečných problémů z praxe ve spolupráci s partnery TOPSEC
Kdo se může zapojit do TOPSEC?

Do TOPSEC se mohou přihlásit studenti prezenčního bakalářského a navazujícího magisterského studia. TOPSEC je otevřen všem studentům Masarykovy univerzity.

Po přihlášení mohou studenti v projektu setrvat až do ukončení studia (z projektu je možné vystoupit). Do projektu se studenti mohou zapojit i na začátku posledního ročníku studia. Do TOPSEC se můžete zapojit na jaře i na podzim.

Jak se do TOPSEC přihlásit?

Zapište si v ISu volitelný předmět „TOPSEC – propoj se s praxí“ (MPX_TPSC). Pokud nebude kapacita předmětu již naplněna, budete do programu skrze zápis automaticky přijati.

Požadavky pro úspěšné ukončení

Požadavky na účastníky TOPSEC v jeho průběhu:

  • aktivní účast na hodinách (alespoň 70 %)
  • aktivní zapojení do skupinové práce
Kontakt

Mgr. Miroslava Stejskalová

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.