Top Students Centre
(TopSeC)

ZKUŠENOSTI, INSPIRACE, TÝMOVÁNÍ - A TO VŠE NAVÍC ZA 4 KREDITY

TopSeC neboli Top Students Centre nabízí studentům jedinečnou příležitost setkávat se pravidelně s experty z praxe na odborných interaktivních workshopech, vyzkoušet si nanečisto výběrová řízení, zapracovat na soft skills a získat zajímavé poznatky z praxe, která je každodenní součástí práce u partnerů TopSeCu. Semestry strávené v tomto projektu se studentům rozhodně vyplatí – pomáhají při hledání práce po absolvování studia, ale i v dalších letech.

V roce 2020/2021 se studenti TopSeCu setkají se zástupci KPMG, Deloitte, IBM, JIC, Sportobchod.cz a dalšími zajímavými lidmi z praxe. Některé akce se konají formou exkurze přímo ve firmách. Na programu je každý semestr také teambuildingová aktivita a řada podnětných seminářů. Vpravo postupně aktualizujeme harmonogram tohoto semestru.

Chcete tam být i Vy? Nové studenty budeme opět vybírat napříč studijními obory i fakultami. Do výběrového řízení programu se můžete hlásit do 7. března 2021, tak neváhejte a posílejte přihlášky na topsec@econ.muni.cz. Více informací o přihláškách a průběhu výběrového řízení najdete v horizontálním menu této stránky.

„TopSeC mi doslova otevřel oči a ukázal mi, co můžu čekat, až dostuduji ESF. Je to, podle mého, nutný reality check a první větší kontakt s pracovním trhem, kdy si čtvrťáci a páťáci mohou konečně uvědomit, kterým směrem se chtějí po studiích ubírat (mimochodem, u svého současného zaměstnavatele jsem i díky TopSeCu). Třešničkou na dortu je, že jsem se potkával s nejbystřejšími mladými mozky z fakulty a mohl s nimi debatovat nad aktuálními a hlavně praktickými tématy z případových studií a přednášek, které si firmy pro TopSeC chystají.“

Karel Složil
Senior konzultant v EY (Zvyšování výkonnosti, Advisory)

Akademický rok 2020/2021:
jarní semestr

(celý semestr najdete v horním menu v harmonogramu, předchozí roky v historii)

  • Deloitte: Jak napsat životopis a připravit se na online výběrové řízení – Iva Habrnálová 8. dubna 2021 v 16:00 hod.
  • IBM Bratislava: Kybernetická (ne)bezpečnost – Samuel Kotula 22. dubna 2021 v 16:00 hod.
  • IBM Brno: Leadership – Miroslav Jindra 29. dubna 2021 v 16:00 hod.
  • KPMG: Nahlédněte do zákulisí Management Consultingu a Risk Consultingu (talk show) 6. května 2021 v 16:00 hod.
  • Setkání s absolventem (tbc.)
  • Teambuilding (tbc.)

Partneři TopSeCu

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.