Top Students Centre
(TopSeC)

ZKUŠENOSTI, INSPIRACE, TÝMOVÁNÍ - A TO VŠE NAVÍC ZA 4 KREDITY

TopSeC neboli Top Students Centre nabízí studentům jedinečnou příležitost setkávat se pravidelně s experty z praxe na odborných interaktivních workshopech, vyzkoušet si nanečisto výběrová řízení, zapracovat na soft skills a získat zajímavé poznatky z praxe, která je každodenní součástí práce u partnerů TopSeCu. Semestry strávené v tomto projektu se studentům rozhodně vyplatí – pomáhají při hledání práce po absolvování studia, ale i v dalších letech.

V roce 2019/2020 se studenti TopSeCu setkávají  se zástupci KPMG, Vienna Insurance Group, EY, Deloitte, NeoVize, Bisnode a dalšími zajímavými lidmi z praxe. Některé akce se konají formou exkurze přímo ve firmách. Na programu je každý semestr také teambuildingová aktivita (Lasergame, Pub kvíz, atp.) a řada podnětných seminářů. Vpravo postupně aktualizujeme harmonogram tohoto semestru.

Chcete tam být i Vy? Nové studenty budeme opět vybírat napříč studijními obory i fakultami. Do výběrového řízení se můžete hlásit do 23. února 2020, tak neváhejte a posílejte přihlášky na topsec@econ.muni.cz. Více informací o přihláškách a průběhu výběrového řízení najdete v horizontálním menu této stránky.

„TopSeC mi doslova otevřel oči a ukázal mi, co můžu čekat, až dostuduji ESF. Je to, podle mého, nutný reality check a první větší kontakt s pracovním trhem, kdy si čtvrťáci a páťáci mohou konečně uvědomit, kterým směrem se chtějí po studiích ubírat (mimochodem, u svého současného zaměstnavatele jsem i díky TopSeCu). Třešničkou na dortu je, že jsem se potkával s nejbystřejšími mladými mozky z fakulty a mohl s nimi debatovat nad aktuálními a hlavně praktickými tématy z případových studií a přednášek, které si firmy pro TopSeC chystají.“

Karel Složil
Senior konzultant v EY (Zvyšování výkonnosti, Advisory)

Akademický rok 2019/2020:
jarní semestr

(celý semestr najdete v horním menu v harmonogramu, předchozí roky v historii)

  • Mimořádné opatření rektora MU – workshop Bisnode zrušen 12. března 2020 v 16:00 hod.
  • Mimořádné opatření rektora MU – workshop NeoVize zrušen 16. dubna 2020 v 16:00 hod.
  • Mimořádné opatření rektora MU – workshop Deloitte zrušen 23. dubna 2020 v 15:00 hod.
  • Mimořádné opatření rektora MU – workshop KPMG zrušen 7. května 2020 v 16:00 hod.

Partneři TopSeCu

Mgr. Anna Mašátová


telefon: 770 152 860, 549 49 7224
e‑mail: