TOPSEC
– propoj se s praxí

ZKUŠENOSTI, INSPIRACE, TÝMOVÁNÍ - A TO VŠE NAVÍC ZA 4 KREDITY

TOPSEC neboli Top Students Centre nabízí studentům jedinečnou příležitost setkávat se pravidelně s experty z praxe na odborných interaktivních workshopech, vyzkoušet si nanečisto výběrová řízení, zapracovat na soft skills a získat zajímavé poznatky z praxe, která je každodenní součástí práce u partnerů TOPSECu. Semestry strávené v tomto projektu se studentům rozhodně vyplatí – pomáhají při hledání práce po absolvování studia, ale i v dalších letech.

V roce 2022/2023 se studenti TOPSECu setkají se zástupci KPMG, Atlas Copco, Deloitte, NOARK, UniCredit Bank a dalšími zajímavými lidmi z praxe. Některé akce se konají formou exkurze přímo ve firmách. Na programu je každý semestr také teambuildingová aktivita a řada podnětných seminářů. Vpravo postupně aktualizujeme harmonogram tohoto semestru.

Chcete být součástí TOPSECu i vy? Tak neváhejte a zapište si předmět MPX_TPSC. Více informací o průběhu programu a jeho aktuálním harmonogramu najdete v horizontálním menu této stránky.

„TOPSEC mi doslova otevřel oči a ukázal mi, co můžu čekat, až dostuduji ESF. Je to, podle mého, nutný reality check a první větší kontakt s pracovním trhem, kdy si čtvrťáci a páťáci mohou konečně uvědomit, kterým směrem se chtějí po studiích ubírat (mimochodem, u svého současného zaměstnavatele jsem i díky TOPSECu). Třešničkou na dortu je, že jsem se potkával s nejbystřejšími mladými mozky z fakulty a mohl s nimi debatovat nad aktuálními a hlavně praktickými tématy z případových studií a přednášek, které si firmy pro TOPSEC chystají.“

Karel Složil
Senior konzultant v EY (Zvyšování výkonnosti, Advisory)

Akademický rok 2022/2023:
jarní semestr

(podrobnější informace najdete v horním menu v aktuálním harmonogramu, program předchozích ročníků v historii)

  • Konec přihlašování do TOPSEC 12. února 2023
  • Workshop Propojte se! 23. února 2023 v 16:00 hod.
  • Deloitte 9. března 2023 v 16:00 hod.
  • Czechitas 23. března 2023 v 16:00 hod.
  • Teambuilding 6. dubna 2023 v 16:00 hod.
  • Atlas Copco 13. dubna 2023 v 16:00 hod.
  • Zebra Technologies 20. dubna 2023 v 16:00 hod.
  • UniCredit Bank 4. května 2023 v 16:00 hod.

Partneři TOPSECu

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.