Top Students Centre
(TopSeC)

ZKUŠENOSTI, INSPIRACE, TÝMOVÁNÍ - A TO VŠE NAVÍC ZA 4 KREDITY

TopSeC neboli Top Students Centre nabízí studentům jedinečnou příležitost setkávat se pravidelně s experty z praxe na odborných interaktivních workshopech, vyzkoušet si nanečisto výběrová řízení, zapracovat na soft skills a získat zajímavé poznatky z praxe, která je každodenní součástí práce u partnerů TopSeCu. Semestry strávené v tomto projektu se studentům rozhodně vyplatí – pomáhají při hledání práce po absolvování studia, ale i v dalších letech.

V roce 2020/2021 se studenti TopSeCu setkají se zástupci KPMG, Vienna Insurance Group, Deloitte, NeoVize, Bisnode a dalšími zajímavými lidmi z praxe. Některé akce se konají formou exkurze přímo ve firmách. Na programu je každý semestr také teambuildingová aktivita (Lasergame, Pub kvíz, atp.) a řada podnětných seminářů. Vpravo postupně aktualizujeme harmonogram tohoto semestru.

Chcete tam být i Vy? Nové studenty budeme opět vybírat napříč studijními obory i fakultami. Do výběrového řízení programu se můžete hlásit do 30. září 2020, tak neváhejte a posílejte přihlášky na topsec@econ.muni.cz. Více informací o přihláškách a průběhu výběrového řízení najdete v horizontálním menu této stránky.

„TopSeC mi doslova otevřel oči a ukázal mi, co můžu čekat, až dostuduji ESF. Je to, podle mého, nutný reality check a první větší kontakt s pracovním trhem, kdy si čtvrťáci a páťáci mohou konečně uvědomit, kterým směrem se chtějí po studiích ubírat (mimochodem, u svého současného zaměstnavatele jsem i díky TopSeCu). Třešničkou na dortu je, že jsem se potkával s nejbystřejšími mladými mozky z fakulty a mohl s nimi debatovat nad aktuálními a hlavně praktickými tématy z případových studií a přednášek, které si firmy pro TopSeC chystají.“

Karel Složil
Senior konzultant v EY (Zvyšování výkonnosti, Advisory)

Akademický rok 2020/2021:
podzimní semestr

(celý semestr najdete v horním menu v harmonogramu, předchozí roky v historii)

  • Jihomoravské inovační centrum: Podnikatelský nápad, kde jej vzít a jak s ním začít pracovat – Ivana Kubát Chlubná, Pavlína Olšáková (MS Teams) 3. prosince 2020 v 16:00 hod.

Partneři TopSeCu

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.