Finance Challenge

Přijmeš výzvu a vyřešíš data science problém?

Finance Challenge 3.0 právě připravujeme

O Finance Challenge

Finance Challenge je půldenní soutěž v řešení zadaného data science problému, která je určená pro každého se zájmem o ekonometrii a práci s daty. Zúčastnit se můžeš sám nebo v týmu, podmínkou je ale znalost základů ekonometrie. V případě výhry na tebe čekají věcné cenyputovní pohár vítězů.

Každou Finance Challenge je potřeba řádně oslavit. Po vyhlášení vítězů máš možnost zúčastnit se after party, pobavit se svými kolegy, neformálně diskutovat s mentory akce či se setkat se zástupci partnerů z praxe.

Máš nějaké otázky?

Neváhej se obrátit na garanta Finance Challege Tomáše Plíhala: e-mail: tomas.plihal@econ.muni.cz; kancelář: 408, 4. patro, ECON MUNI

Finance Challenge 2.0

Poměř své síly se svými spolužáky ve druhém kole Finance Challenge, tentokrát na téma "Predikce směru pohybu indexu VIX".

Termín konání: 7. 12. 2022, od 17.00 hod.
Místo konání: Akademický klub na ECON MUNI

Vítězi Finance Challenge 2.0 se stal tým studentů NMgr. Financí ve složení Joachim Oliver Mampouya, Adam Bako, Patrik RöhmanRobin Široký.

Finance Challenge 1.0

Přijmi výzvu a zúčastni se sám nebo v týmu prvního kola Finance Challenge. Získej nové dovednosti, potkej se se zástupci partnerů z praxe (EFEKTA obchodník s cennými papríy a CCF Research). Tématem Finance Challenge 1.0 je „Predikce bankrotů P2P půjček“.

Termín konání: 22. 4. 2022, od 9.00 hod.
Místo konání: P303 na ECON MUNI

V těsném souboji nakonec zvítězil tým ve složení Pavel Asmus, Jakub Okruhlica, Lukáš Galeta a Jan Holoubek s přesností predikce 82,3179 %.