Web pro prváky ECON MUNI

2. 10. 2020 Zuzana Mikulášová

Milé studentky a milí studenti,
vítejte v rodině ECON MUNI. Jsme hrdí na to, že jste si ke studiu ekonomie vybrali právě nás.

Začínat 1. semestr na vysoké škole je pro všechny velmi těžké, natož rovnou online. My vás v tom nenecháme a budeme se snažit vám co nejvíce pomoci, ale zároveň od vás očekáváme respektování pravidel a plnění povinností.

Abychom vám nástup ulehčili, připravili jsme pro vás web PRVÁK, kde naleznete stručný přehled, co vás v nejbližších dnech čeká a zároveň i spoustu návodů, tipů a videí.

Pokud budete tápat nebo si nebudete vědět rady, tak ještě, než se na někoho obrátíte s dotazem, zkuste se podívat, zda vlastně odpověď nedokážete zjistit docela snadno sami na webu. Pokud jste odpověď na své otázky nikde na webu nenašli, bude nejjednodušší se zeptat. Důležité však je ptát se na správném místě, kde vám budou schopní poradit. A ta správná místa najdete zde.

Přejeme Vám hodně úspěchů v nadcházejícím semestru!