Hlasujte v IS pro nejlepší pedagogy MU

9. 4. 2018 Eva Koudelková

Michal Kvasnička – vítěz loňského hlasování; Foto: Dagmar Husárová

Každý student může v IS do konce dubna nominovat jednoho až tři pedagogy, kteří si podle něj ocenění zaslouží. Studenti mohou své favority vybírat mezi učiteli, kteří je skutečně učili, případně jim vedli závěrečné práce. Při hlasování je navíc možné nechat se zařadit do slosování o zajímavé ceny. Podrobná pravidla soutěže najdete na webu odboru pro akademické záležitosti.

Navrhovat učitele mohou také děkani fakulty a to až do 13. května. O vítězi nakonec rozhodne speciálně ustavená komise rektora. Ocenění převezmou na začátku příštího akademického roku tři pedagogové, a to v oblastech přírodních věd a lékařství, společenských a humanitních věd, ekonomie a informatiky. Už potřetí se bude také udílet Cena Studentské komory Akademického senátu MU za studentský podíl na výuce. V ní mohou vysokoškoláci nominovat své studentské kolegy, kteří učí.

Můžete si také přečíst článek o vítězích ceny rektora z loňského roku.