Nabídka jednotlivých placených předmětů v rámci celoživotního vzdělávání

Podmínky uskutečňování celoživotního vzdělávání upravuje Řád celoživotního vzdělávání Masarykovy univerzity.

Kdo se může přihlásit? 

Abyste se mohli zapsat a chodit na přednášky s našimi studenty (v současné době probíhá výuka online), nemusíte být studentem Ekonomicko-správní fakulty ani Masarykovy univerzity. Jedinou podmínkou je ukončené SŠ vzdělání, tedy maturita. 

Co získám a kolik mě to bude stát? 

Cena za předmět se odvíjí od počtu kreditů a pohybuje se ve stovkách korun na jeden kredit. Při studiu máte stejné podmínky jako řádní studenti Masarykovy univerzity - přístup na přednášky i ke studijním materiálům, ale také stejně obtížnou závěrečnou zkoušku nebo zápočet. Pokud předmět úspěšně zakončíte, získáte za předmět kredity.

Můžete si tak předem "nanečisto" vyzkoušet studium na naší fakultě a zjistit, zda by Vás studium bavilo. Zároveň si tak můžete udělat "náskok" pro případ, že se nakonec třeba rozhodnete u nás nastoupit do řádného studia. Předměty, který úspěšně ukončíte v rámci celoživotního studia si lze nechat uznat jako absolvované. Nepřijdete ani o získané kredity.

V případě že si potřebujete oživit nebo doplnit znalosti z některé z nabízených oblastí, Vám po úspěšném absolvování předmětu můžeme vydat osvědčení, což může být zajímavé například pro Vašeho (budoucího) zaměstnavatele. 

Jak se přihlásím? 

Je to snadné. Účastník celoživotního vzdělávání si může vybrat předměty akreditovaných studijních programů z fakultní nabídky, objednat si zvolený předmět nebo předměty prostřednictvím Obchodního centra MU, zaplatit stanovenou částku, která je uvedena přímo u předmětu, a podle rozvrhu hodin začít studovat.

Kde najdu nabídku předmětů? 

Nabídka předmětů se liší podle toho, jak se jednotlivé předměty vypisují v podzimním a jarním semestru. Aktuální nabídku předmětů, které si můžete jednotlivě zakoupit a studovat v rámci celoživotního vzdělávání najdete zde.

Po rozkliknutí každého studijního oboru se Vám zobrazí jeho nabídka. Nebojte se rozkliknout i jednotlivé předměty, abyste zjistili bližší informace. 

Prohlédnout nabídku

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.