Mgr. Ing. Pavol Minárik, Ph.D.

Kvalifikace

Probíhající řízení

Habilitační řízení
Jméno uchazeče v době konání řízení Mgr. Ing. Pavol Minárik, Ph.D.
Pracoviště uchazeče v době konání řízení Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem, Fakulta sociálně ekonomická
Obor řízení Veřejná ekonomie
Fakulta zajišťující řízení Ekonomicko-správní fakulta
Stav řízení probíhající řízení
Datum zahájení řízení 10. 3. 2023
Habilitační práce (veřejná část) The Economics of Religion in Communist and Post-Communist Central Europe
Důvod pro omezení zveřejnění práce: The licence agreements with publishers do not allow sharing of published version of papers with third parties.
Oponenti habilitační práce doc. Ing. Vladimír Hyánek, Ph.D. (Ekonomicko-správní fakulta MU)
Assoc. Prof. Martin Rode, PhD (School of Economics and Business, Universidad de Navarra)
Assoc. Prof. Dr. rer. pol. Jan Mewes (Faculty of Social Sciences, Lund University)
Posudky oponentů Posudek 1 | Posudek 2 | Posudek 3