Kvalifikace

Ukončená řízení

Habilitační řízení
Jméno uchazeče v době konání řízení Mag. Dr. Eva Born
Pracoviště uchazeče v době konání řízení Ekonomicko-správní fakulta
Obor řízení Podniková ekonomika a management
Fakulta zajišťující řízení Ekonomicko-správní fakulta
Stav řízení řízení zastaveno
Datum zahájení řízení 20. 9. 2019
Datum ukončení řízení 14. 9. 2020
Habilitační práce (veřejná část) Towards organizational resilience: Development of skills for coping with the unexpected
Důvod pro omezení zveřejnění práce: Obsah habilitační práce je součástí publikačních výstupů zaslaných k recenznímu řízení. Recenzní proces muže být zahájen až v okamžiku, kdy budou z internetu odstraněny veškeré práce, které by indikovaly, kdo je autorem recenzovaných článků.
Oponenti habilitační práce Univ.-Prof. Dr. Gerhard A. Wührer (Johannes Kepler Universität Linz, Institut für Handel, Absatz und Marketing)
Dr. Tihamér Margitay (Eötvös Loránd University, ELTE Institute of Business Economics)
prof. Shulamith Kreitler (Tel-Aviv University, School of Psychological Sciences)
Posudky oponentů Posudek 1 | Posudek 2 | Posudek 3