Oddělení právního vzdělávání

Oddělení právního vzdělávání vzniklo v roce 2001 s cílem zabezpečit výuku právních předmětů na Ekonomicko-správní fakultě MU, zejména pak evropského práva, obchodního práva, občanského práva, správního práva a pracovního práva, a to s důrazem na ekonomicko-správní zaměření fakulty.

Výuka práva je zabezpečována kromě interních pedagogů i pedagogy z právnické fakulty a odborníky z právní praxe. Vedle teoretických poznatků se Oddělení právního vzdělávání snaží předat studentům, a to i díky pedagogům z právní praxe, praktické poznatky, které mají za cíl připravit studenty na jejich budoucí povolání a život, kde právo nabývá na stále větším významu.

Těžištěm odborné činnosti oddělení je v současné době obsahová inovace výuky právních předmětů, zkvalitňování metodiky výuky, zejména pak v kombinovaném studiu. Oddělení rozvíjí rovněž spolupráci s ostatními fakultami MU při zajišťování mezifakultní výuky právních předmětů u oborů zaměřených na management. V rámci své kompetence se podílí na přípravě nových projektů ve spolupráci s ostatními katedrami fakulty.

Kontaktní osoba

Lenka Hráčková

sekretářka

telefon: 549 49 4650
e‑mail:

Úřední hodiny: úterý, čtvrtek: domluva během dne kdykoliv

Nástěnka katedry

Od 1. 3. 2019 je pro Vás otevřeno „Konzultační centrum právních informací“  ve dnech pondělí – čtvrtek dle rozvrhu. Vyučující a externí spolupracovníci nabízí pomoc s řešením právních aspektů výuky, současně  jsou ochotni poskytnout studentům konzultace ke zpracování závěrečných prací.

Ve zkouškovém období je "Konzultační centrum právních informací" otevřeno studentům pro konzultace dle předchozí domluvy.

PublikacePočet publikací: 5


Projekty


Celkový počet projektů: 1


Výuka
Vyučované předměty

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.