Zahájení provozu Support Centra

15. 9. 2017 Lenka Hráčková

Milé studentky a studenti,

od pondělí 2. 10. 2017 můžete využívat služeb Support Centra pro matematiku a statistiku. Centrum je pro všechny, kteří si chtějí doplnit znalosti v této oblasti a to nejen v rámci matematických a statistických předmětů, ale i v rámci dalších předmětů, které matematiku a statistiku využívají jako nástroj.

Tutoři Support Centra Vám rovněž pomohou s konzultováním bakalářských a diplomových prací, jež při empirickém výzkumu vyhodnocují data, či jinak využívají matematické a statistické postupy.

Prostory centra najdete na adrese Vinařská 5 (nad menzou) a všechny potřebné informace včetně otevíracích hodin zjistíte na adrese http://mathstat.econ.muni.cz nebo na Facebooku Support Centra. Zveme Vás také na otevírací večírek v pondělí 18. září v 16 hodin v univerzitním kině Scala na Moravském náměstí 3.