Young Guns Hackathon

Unikátní příležitost od Deloitte pro studenty do 26 let.

5. 2. 2018

V březnu se v Praze uskuteční futuristická konference SingularityU Czech Summit 2018 a my chceme dát šanci zúčastnit se jí i mladým, nadějným kodérům a kreativcům.
Pořádáme proto inovativní Young Guns Hackathon pro studenty ve věku 16 až 26 let, kteří chtějí nahlédnout do budoucnosti a nemají problém pro to i něco udělat… Co máme na mysli?

Vyber si ze dvou soutěžních kategorií:

• Tvorba aplikace
  • Tvorba videa

Přihlas sebe nebo svůj tým do 11. 2. 2018 a doraz za námi 15. – 17. února 2018 na Young Guns Hackathon v CIIRC (Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky – Jugoslávských partyzánů 1580/3, Praha 6).

Vyhrát můžeš nejen vstupenky na konferenci v hodnotě 30 000 Kč!

Detailní informace o hackathonu, včetně registračního formuláře, nalezneš na webových stránkách hackathonu. Více informací o samotném Singularity University Summitu pak hledej zde.

Budeme se těšit!

Senta Čermáková