Vyhlášení voleb kandidáta na funkci děkana Ekonomicko-správní fakulty MU

Dagmar Vágnerová Linnertová

Akademický senát Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity (dále AS ESF MU) vyhlašuje volbu kandidáta na funkci děkana Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity pro funkční období začínající 1. listopadu 2024 a končící 31. října 2028. Plný text vyhlášení je k dispozici zde.

Návrhy je možné podat od 13. 2. 2024 do 15. 3. 2024 do 12:00 hod.

Stručný harmonogram volby je následující:

• Po oznámení a doručení kandidatury na funkci děkana ESF budou 18. 3. zveřejněny informace o kandidátech na této adrese.
  • Do 19. 4. bude probíhat prezentace kandidátů a současně bude otevřeno diskuzní fórum v informačním systému MU. Členové akademické obce mohou kandidátům pokládat otázky relevantní k jejich programovému prohlášení a výkonu funkce děkana.
  • V pondělí 22. 4. ve 13:00 proběhne veřejné představení a slyšení kandidátů na funkci děkana v aule P101. Kandidáti budou prezentovat jejich program a proběhne diskuze se členy akademické obce.
  • V pátek 26. 4. ve 12:30 se v aule P101 uskuteční veřejné volební zasedání AS ESF MU na němž proběhne 1., případně i 2. kolo hlasování o návrhu na jmenování děkana ESF MU. Případné 3. kolo se předpokládá 3. 5. 2024.

Zvolený kandidát bude v souladu s příslušnými ustanoveními zákona o vysokých školách, Statutu MU a Jednacího řádu AS ESF MU navržen rektorovi Masarykovy univerzity ke jmenováním děkanem Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity.