Imatrikulace studentů 1. ročníku bakalářského prezenčního studia

6. 9. 2018 Eva Koudelková

Z důvodu konání imatrikulace 1. ročníku bakalářských prezenčních programů bude v pondělí 17. září 2018 uzavřeno studijní oddělení.

Výuka pro 1. ročník bakalářského studia bude v tento den zrušena.

Dne 17. září 2018 bude probíhat slavnostní imatrikulace studentů 1. ročníku bakalářských prezenčních programů. Imatrikulace se bude konat na Právnické fakultě Masarykovy univerzity (Veveří 70, Brno), ve slavnostní aule Auditorium maximum. Imatrikulace bude probíhat postupně po skupinách. Rozdělení do jednotlivých skupin s časovým harmonogramem bude dotčeným studentům sděleno e-mailem.

Studijní oddělení bude celé pondělí uzavřeno, po zbytek týdne platí normální úřední hodiny.