MARS CZECH, s.r.o.

Název subjektu Mars Czech, s.r.o.
Oblast působení

Prodej cukrovinek, potravin a krmiv pro domácí mazlíčky

Sídlo Michelská 1552/58, Praha 4, 140 00
Místo výkonu práce studenta Michelská 1552/58, Praha 4, 140 00
Volný popis subjektu

Mars je rodinnou společností s více než stoletou historií, která nabízí širokou škálu produktů pro spotřebitele a jejich zvířecí mazlíčky. Vyrábí některé z nejoblíbenějších značek na světě, jako jsou například M&M’s®, SNICKERS®, TWIX®, MILKY WAY®, PEDIGREE®, ROYAL CANIN®, WHISKAS®,  ORBIT®, SKITTLES®, UNCLE BEN’S® a spoustu dalších. Společnost se pravidelně umisťuje na předních příčkách v prestižní globální soutěži Great Place To Work®.

Kanceláře naší společnosti jsou pet friendly a spolupracovníci si tak můžou přivést své domácí mazlíčky do práce s sebou. V Marsu se zaměřujeme na zapojení a motivaci našich spolupracovníků (tak nazýváme naše zaměstnance), a na naplňování pracovního potenciálu každého z nich. Dlouhodobě je podporujeme v rozvoji a vytváření možnosti profesního růstu od juniorských pozic až do top managementu.

Společnost má sídlo ve městě McLean ve Virginii, USA a působí ve více než 80 zemích světa. Na českém trhu společnost fungujeme již 26 let. Mimo jiné jsme v minulém roce představili náš Plán udržitelného rozvoje pro další generace a překonali jsme tak významný milník na cestě k trvalé udržitelnosti.

Poskytovatel praxe ne
Poskytovatel stáže ano
Možnost výkonu praxe/stáže na těchto odděleních: Marketing, sales, HR, logistika, zákaznický servis
Možnost rotace na odděleních ne
Nabídka

MARS INTERNSHIP EXPERIENCE / tříměsíční stáž

Studuješ a chtěl bys už při studiu porovnat teorii s praxí? Láká tě páce v marketingu, salesu, HR, logistice nebo financích, ale nevíš přesně jakou pozici si vybrat? Nevadí, přihlas se do našeho Internship programu a my ti pomůžeme navrhnout tvůj vlastní job!

Jsme rodinná firma s více než stoletou historií, která nabízí širokou škálu produktů pro spotřebitele a jejich zvířecí mazlíčky. Vyrábíme některé z nejoblíbenějších značek na světě, jako jsou například M&M’s®, SNICKERS®, TWIX®, MILKY WAY®, PEDIGREE®, ROYAL CANIN®, WHISKAS®,  ORBIT®, SKITTLES®, UNCLE BEN’S® a spoustu dalších.

Co nabízíme?

Navrhni si svůj vlastní job – řekni nám, co tě baví a kam to chceš ve své kariéře dotáhnout a my ti pomůžeme navrhnout pozici přímo na míru.

Budeš pracovat samostatně na reálném projektu pod vedením zkušeného kolegy.

Pracovat budeš průměrně 20hodin týdně v našich moderních kancelářích na Praze 4, pracovní dobu si můžeš flexibilně rozvrhnout podle rozvrhu.

Stáž je vypsaná na 3 měsíce, začít můžeš kdykoliv během roku nebo i o prázdninách.

Za odvedenou práci ti samozřejmě náleží mzda.

Po úspěšném zakončení stáže můžeš v Marsu pokračovat buď v některém z našich skvělých programech pro absolventy (například Mars Leadership nebo Mars Finance Leadership Experience, více info viz https://www.hays.cz/jobs/mars/latestjobs/JOB_1929790) nebo nastoupit na některou z našich volných pozic.

 

Pro koho je program určen?

Pro studenty univerzit čtvrtého a pátého ročníku.

Potřebujeme, abys plynně mluvil anglicky, protože budeš denně v kontaktu s cizinci a budeš pracovat s dokumenty zejména v angličtině.

Pro úspěšné zvládnutí programu hledáme studenty, kteří:

Mají schopnost rychle se učit nové věci a chuť na sobě pracovat a zdokonalovat se

Jsou zvídaví, iniciativní a rádi spolupracují

Nebojí se otevřené zpětné vazby

Kontaktní osoba

Martina Strnadová

martina.strnadova@effem.com

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.