Zastoupení Jihomoravského kraje při EU

Název subjektu Zastoupení Jihomoravského kraje při EU
Sídlo Brno
Místo výkonu práce studenta Brusel (případně viz nabídky)
Volný popis subjektu

Cílem Zastoupení Jihomoravského kraje v Bruselu je navázání spolupráce Jihomoravského kraje s ostatními evropskými regiony, propagace kraje v zahraničí, zprostředkování kontaktů a poskytování informací o aktuálním dění v evropské politice, prezentování a prosazování zájmů kraje u institucí Evropské unie za účelem udržitelného rozvoje Jihomoravského kraje.

Nabídka

Aktuální nabídky stáží najdete zde:

Požadavky:

• výborná znalost českého a anglického jazyka (francouzština výhodou)
      • dobré komunikační schopnosti
      • znalosti v oblasti fungování institucí EU
      • povědomí o Jihomoravském kraji (turistických cílech, subjektech, projektech)
      • proaktivní a zodpovědný přístup, flexibilita a samostatnost
      • preferujeme studenty magisterského stupně

Přihlášky zasílejte ve formě strukturovaného životopisu doplněného krátkým motivačním dopisem, v němž specifikujete délku stáže.

Délka stáže dle domluvy, ideálně minimálně 3 měsíce.

Vybraní uchazeči pak v Brně absolvují pohovor se zástupci Jihomoravského kraje při EU.

Kontaktní osoba info@kjmk.eu