Allianz pojišťovna, a.s.

Název subjektu Allianz pojišťovna, a.s.
Oblast působení Pojišťovnictví
Sídlo Ke Štvanici 656/3, 186 00 Praha 8
Místo výkonu práce studenta Purkyňova 1994/74, 612 00 Brno – Královo Pole
Volný popis subjektu

Jsme součástí předního světového pojišťovacího koncernu Allianz Group. Na český trh jsme vstoupili v roce 1993 a během působení v České republice jsme se vypracovali mezi tři největší české pojišťovny. Víte, kolik jsme za tu dobu uzavřeli smluv? V 10milionovém Česku se to může zdát až neuvěřitelné, ale je to téměř 9 milionů.

Začínali jsme s nabídkou životního pojištění a postupně jsme přidali pojištění majetku. Mezi našimi klienty byly a stále jsou mnohé významné osobnosti kultury, sportu i veřejného života, například spisovatel Vladimír Páral, cestovatel Jiří Kolbaba, reprezentanti v lyžování nebo vítězky České MISS.

Od roku 2000 nabízíme také povinné ručení, se kterým jezdí více než 700 tisíc českých řidičů. I ostatní typy našich majetkových a životních pojištění dokáží plně uspokojit jak privátní, tak firemní zákazníky.

Jsme jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, která nově nabízí důchodové spoření ve II. i ve III. pilíři. A stejně jako Allianz penzijní fond, jenž byl v posledních letech nejlépe hodnoceným fondem na českém trhu, se bude nadále starat o finance svých klientů.

Značka Allianz, která letos oslaví 123. narozeniny, patří mezi stovku nejsilnějších značek naší planety a každoročně své postavení vylepšuje. Proto se nebojte ani vy svěřit se do naší péče a stát se dalším členem velké a pevné rodiny.
Poskytovatel praxe ano
Poskytovatel stáže ano
Možnost výkonu praxe/stáže na těchto odděleních: Certifikovaná kancelář Allianz pojišťovny, a.s.
Možnost rotace na odděleních ne
Nabídka I

Hledáme talenty z řad studentů do naší společnosti na pozici produktového specialisty. Pracovní náplň je obsluha certifikované kanceláře pojišťovny, dlouhodobý klientský servis pro stávající klienty, vyhledávání nových obchodní příležitostí, identifikace potřeb klienta a návrh optimálního řešení, komunikace s likvidátory při řešení pojistných událostí. Nabízíme práci v mladém kolektivu, dvousložkovou odměnu – fixní a výkonovou, pružnou pracovní dobu, zázemí nadnárodní společnosti a perspektivu kariérního růstu. Vizí naší společnosti je, že student absolvuje stáž a bude pokračovat v této práci při studiu, respektive v nejlepším možném případě i po studiu.

Nabídka II Administrativní sekce – evidence hardware/software, poptávky, objednávky, běžné administrativní práce. Vhodné pro jednoho studenta/jednu studentku.
Kontaktní osoba Bc. Martin Kopecký, Martin.Kopecky@iallianz.cz

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.