Naši partneři

Masarykova univerzita je založena na úctě k tradici a k hodnotám a Ekonomicko-správní fakulta je její otevřenou a moderní součástí, která vždy hledá cestu k dlouhodobé win-win spolupráci.

Výuka na naší fakultě zaručuje studentům mnohé teoretické znalosti, kromě nich je však zapotřebí také získání praktických zkušeností. Aby mohla být praxe co nejužitečnější, vybudovali jsme systém Partnerství, který je rozdělen do několika úrovní a je založen na aktivitách, jejichž prostřednictvím můžete vstoupit přímo do života fakulty a podílet se tak na jeho utváření. Volba aktivit a míra aktivního zapojení do jednotlivých činností záleží na vás a charakteru vybraných aktivit.

Naši fakultu podporuje řada partnerských subjektů z různých oblastí, zejména pak např. z oblasti auditu, daňového poradenství, finančnictví, bankovnictví, datové analýzy, marketingu či HR.

Hlavní partner

Partneři fakulty

„Partnerství je pro nás reálným aktivním strategickým nástrojem. Preferujeme dlouhodobé vztahy, ve kterých obě strany zřetelně vidí konkrétní hodnoty a spolupracují na jejich plnění.“

děkan ECON MUNI

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.