Oddělení vnějších vztahů a marketingu

Oddělení vnějších vztahů a marketingu zajišťuje komunikaci ESF zejména s médii, uchazeči o studium, absolventy, partnery a sponzory fakulty. Organizuje akce pro studenty, absolventy i zaměstnance, např. fakultní ples, setkání se sponzory, absolventský majáles. Je hlavním organizátorem oslav významných událostí na fakultě, např. Den absolventů v rámci oslav 100. výročí založení Masarykovy univerzity. Poskytuje PR zázemí (tiskové zprávy, reklama, propagační materiály) akcím organizovaným jednotlivými pracovišti fakulty.

Metodicky je vedeno proděkankou pro vnější vztahy a marketing Dagmar Špalkovou. Oddělení vnějších vztahů sídlí na děkanátě ESF MU ve 2. patře, dveře č. 250 a 251.

Mgr. Marta Vavřinová

vedoucí oddělení

telefon: 733 224 836, 549 49 4772
  • marketingové kampaně