Oddělení vnějších vztahů a marketingu

Oddělení vnějších vztahů a marketingu zajišťuje komunikaci ESF zejména s médii, uchazeči o studium, absolventy, partnery a sponzory fakulty. Organizuje akce pro studenty, absolventy i zaměstnance, např. fakultní ples, setkání se sponzory, absolventský majáles. Je hlavním organizátorem oslav významných událostí na fakultě, např. Den absolventů v rámci oslav 100. výročí založení Masarykovy univerzity. Poskytuje PR zázemí (tiskové zprávy, reklama, propagační materiály) akcím organizovaným jednotlivými pracovišti fakulty.

OVVM je poradenské místo pro uplatňování Jednotného vizuálního stylu MU. Šablony jednotlivých dokumentů jsou k dispozici na adrese sablony.muni.cz/fakulty/ekonomicko-spravni-fakulta.

Metodicky je vedeno proděkankou pro vnější vztahy a marketing Dagmar Špalkovou. Oddělení vnějších vztahů sídlí na děkanátě ESF MU ve 2. patře, dveře č. 250 a 251.

Mgr. Marta Vavřinová

vedoucí oddělení

telefon: 733 224 836, 549 49 4772
  • marketingové kampaně