Středisko vědeckých
informací – knihovna

Středisko vědeckých informací ESF působí jako moderní vysokoškolská knihovna s přímým přístupem ke knihovnímu fondu a s integrovanými elektronickými a multimediálními zdroji informací. Slouží akademické obci ESF, spolupracujícím institucím i odborné veřejnosti. Je součástí sítě fakultních knihoven na Masarykově univerzitě. Knihovny mezi sebou spolupracují tak, aby pro všechny studenty i zaměstnance MU byl zajištěn rovný a bezplatný přístup ke všem službám všech knihoven. Toto úsilí knihoven je koordinováno Knihovnicko-informačním centrem při ÚVT MU.

Knihovna se nachází v 1. patře budovy ESF. Obecná e-mailová adresa jest: knihovna@econ.muni.cz

Tým pracovníků

Jiří Poláček

Vedoucí SVI