Tomáš Houška

Videorozhovor s absolventem, který působí jako ekonomický expert v poradenské firmě AlixPartners v Mnichově.

Tomáš Houška získal doktorát v oboru Hospodářská politika v roce 2015. Této oblasti se nyní věnuje už jedenáct let. Během doktorského studia na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity působil i na Toulouse School of Economics, kde pracoval na svém výzkumu, jehož předmětem byl dopad soutěžní politiky na vybraný trh. Profesně pracoval jako ekonomický expert pro ÚOHS nebo britský telekomunikační úřad v UK (Ofcom). Nyní působí v poradenské firmě AlixPartners v Mnichově a radí svým klientům s problémy v oblasti hospodářšké soutěže.