Slavíme 30 let!

Ať už na Ekonomicko-správní fakultě pracujete, studujete nebo jste už svou alma mater úspěšně absolvovali, či jste se dokonce stali jejím partnerem, připomeňme si její vývoj a podívejme se na její ambice do budoucnosti.

Oslavte s námi výročí Ekonomicko-správní fakulty MU!

Minulost

Bez popisku

Současnost

Bez popisku

Budoucnost

 

Zapojte fantazii a pošlete nám návrh, jak bude vypadat fakulta za 100 let. Nejoriginálnější odměníme dárkem.

Zaslat návrh

Naše představa fakulty budoucnosti

Vraťte se s námi zpět v čase

Prohlédnout galerii

Na fotografii je zachycen vstup do fakulty z ulice Lipová v rané fázi stavby.

Naši absolventi

Bez popisku

Josef Mech, absolvent 2002

CEO, Sportega/Sportobchod.cz

Josef Mech na fakultě studoval v letech 1997 až 2002 obor Veřejná ekonomika. Přestože si obor zvolil spíše z pragmatických důvodů, studium na fakultě pro něj bylo velmi důležité – získal řadu zajímavých kontaktů, navázal dlouhotrvající přátelství a také nasměřoval svoji budoucí kariéru. Již ke konci studií založil spolu se 3 společníky Sportobchod, který je dnes jedním z předních prodejců sportovních potřeb u nás i v dalších šesti zemích Evropy.

Bez popisku

Lucie Horáková, absolventka 2008

Head of Property Finance management, CPI Property group

Lucie Horáková studovala na fakultě v letech 2003 až 2008 obor Veřejná ekonomika. Při volbě oboru vycházela z rodinné tradice práce ve veřejné správě, studijní pobyt v rámci programu Erasmus ji však navedl k práci v mezinárodním prostředí. 10 let pracovala ve společnosti PricewaterhouseCoopers (PwC), kde za svou aktivní práci získala ocenění Srdcař firemní odpovědnosti. Následně působila jako Head of Property Finance management v CPI Property Group.

Bez popisku

Jakub Vaněk, absolvent 2008

Vice President, Poland & Czechia & Slovakia Lead, Genpact

Na fakultě studoval v letech 2003 až 2008 obor Podnikové hospodářství. Po ukončení studia nastoupil ve svých 26 letech do společnosti Ahold, kde si vyzkoušel, jaké to je, řídit daňovou agendu pro slovenské entity s obratem ve stamilionech euro. V roce 2012 nastoupil do společnosti Genpact, v níž dnes působí jako Vice President. Genpact má cca 100 000 zaměstnanců a pracuje pro Fortune 500 společnosti, které podporuje v rámci jejich digitální transformace.

Bez popisku

Ivo Knoflíček, absolvent 1998

Finance Planning and Analysis & Business Inteligence Director, Zebra Technologies

Na fakultě studoval v letech 1993 až 1998 obor Finance-bankovnictví a chtěl pracovat v bankovnictví, protože ho bavila práce s čísly. Po studiu se inspiroval svými spolužáky a přešel do auditu, kde viděl velké možnosti naučit se spoustu zajímavých a nových věcí a získat mezinárodní rozhled. V Zebra Technologies aktuálně pracuje 17. rokem.

Další absolventi

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info