Známe nové vítěze fakultního vína ESF MU pro ak. rok 2018/2019

31. 5. 2018 Marta Vavřinová

Vítězná vína Cuvée Sahib 2017 (Vinařství Nečas Rakvice) a Frankovka 2015, Výběr z hroznů, Barrique (Vinné sklepy Skalák).

Výběr fakultního vína pro akademický rok 2018/2019 se uskutečnil 29. května opět v prostorách Vinného sklepa Moravské banky vín.

Komise složená z akademických i neakademických pracovníků a partnerů fakulty vybírala víno pod vedením odborníka na víno, Stanislava Šidy. Vítězná vína jsou z produkce moravských vinařů.

V kategorii bílé víno zvítězilo Vinařství Nečas Rakvice s Cuvée Sahib 2017. V kategorii červené víno zvítězily Vinné sklepy Skalák s Frankovkou 2015, Výběr z hroznů, Barrique. Fakultní víno je oficiálním reprezentačním vínem Ekonomicko-správní fakulty MU. Tato vybraná vína budou sloužit především jako reklamní předmět pro domácí i zahraniční partnery a významné hosty fakulty. Ochutnat je můžete na různých fakultních akcích včetně fakultního plesu.

Výběr fakultního vína podpořil náš významný partner, společnost KPMG Česká republika.