Zdroje pro samostudium

Vytvořili jsme pro vás novou webovou stránku, kde sumarizujeme online zdroje vhodné pro samostudium z domova. Navíc přidáváme i užitečné odkazy na aktuality knihoven MUNI, distanční výuky v ISu a další.

19. 3. 2020 Jiří Poláček

V současné době se daří vyjednat jak zkušební přístupu k některým komerčním EIZ, tak výjimky z autorského zákona, které umožňují vzdálený přístup ke zdrojům standardně dostupných jen z prostor knihoven.

Abyste měli po čas „mimořádného období“ vždy aktuální přehled toho, co je „k mání“, vytvořili jsme speciální samostatnou stránku zařazenou do struktury Střediska vědeckých informací, kde je vše přehledně uvedeno. Ať vám dobře slouží.

Přejít na stránku Zdroje pro samostudium

Odkaz samozřejmě najdete také na speciální informační stránce fakulty k aktuálnímu dění www.econ.muni.cz/koronavirus v sekci Pro studenty – Studium – Jaké studijní online zdroje můžu využít?