Zapojte se do soutěže Smart Deal

11. 4. 2022 Ekonomicko-správní fakulta MU

(placená inzerce)

Získejte práci v oboru a vyhrajte 6 000 €! Studenti magisterských ročníků, kteří studují finanční a ekonomické obory, se mohou opět zapojit do soutěže Smart Deal. Soutěž prověří vaše logické myšlení, základní obchodní znalosti a také vaši odvahu a výdrž. Vítěz získá pracovní nabídku ve společnosti Penta a finanční odměnu ve výši až 6 000 €.

Jak soutěž probíhá?

• Zašlete svoje CV do 17. 4. 2022 a vyplňte online kvíz zaměřený na logické a numerické myšlení.
  • Nejúspěšnější kandidáti, kteří postoupí do druhého kola soutěže, vypracují case study, kterou následně odprezentují vedení Penty. Každý z kandidátů, jenž vypracuje a odprezentuje svoji case study, získá finanční odměnu ve výši 1 000 €.
  • Vítěz druhého kola soutěže získá nejen finanční odměnu 2 000 €, ale i pozvání na interview a nabídku práce v Pentě. Nabídku práce v dceřiných společnostech Penta Hospitals, Dr. Max nebo Penta Real Estate mohou získat i další šikovní kandidáti.

Více informací na odkazu www.smartdeal.eu.