Young Economists' Meeting 2022

17. 5. 2022 Martin Guzi

Účastníci loňské konference YEM 2021.

Přijďte se inspirovat! Již po sedmé se na fakultě uskuteční mezinárodní vědecká konference YEM zaměřená na behaviorální/experimentální ekonomii a ekonomii trhu práce. Mezinárodní vědecká konference YEM poskytuje doktorským studentům a mladým akademikům možnost prezentace výsledků jejich výzkumné práce a získaní zpětné vazby od účastníků a diskutujících. Konference je skvělou příležitostí se seznámit s aktuálním výzkumem v Evropě a k navazovaní kontaktů pro budoucí výzkumné projekty.

Mezi hlavními řečníky YEM v minulosti byli Jesus C. Cuaresma (WU Vienna), Stijn Baert (University of Ghent), Jakub Steiner (CERGE-EI a University of Edinburgh), David Masclet (University of Rennes), Štěpán Jurajda (CERGE-EI), Maroš Servátka (Macquarie Graduate School of Management), Mathias Czaika (Danube University Krems), Ben Greiner (Vienna University of Economics and Business) a Katrin Millock (Paris School of Economics).

Hlavními hosty letos budou Erig Plug (University of Amsterdam) a Subhasish M. Chowdhury (University of Bath). Těšíme se na zajímavou diskusi!

Obě přednášky pozvaných hostů bude možné sledovat i online:

Čtvrtek 26. 5. 17:00–18:15
Lecture by Erik Plug: The only child
Připojit se můžete přes MS Teams zde.

Pátek 27. 5. 13:15–14:30
Lecture by Subhasish M. Chowdhury: The Economics of Identity and Conflict
Připojit se můžete přes MS Teams zde.

Program konference a více informací na https://yem.econ.muni.cz.