Výsledky soutěže Cena děkana

20. 10. 2020 Daniela Marcollová

V kategorii Cena děkana pro akademické pracovníky za nejlepší vědecký článek

na 1. místě se umístil Mgr. Martin Guzi, Ph.D. (KVE), s článkem autorského kolektivu Martin Guzi, Martin Kahanec a Lucia Mýtna Kureková s názvem How Immigration Grease Is Affected by Economic, Institutional and Policy Contexts: Evidence from EU Labor Markets.

na 2. místě se umístily doc. Ing. Mgr. Jana Soukopová, Ph.D., a  doc. Ing. Gabriela Vaceková, PhD. (obě KVE), s článkem Internal Factors of Intermunicipal Cooperation: What matters most and why?

V kategorii Cena děkana pro mladé vědecké pracovníky do 35 let

získal 1. místo Ing. Tomáš Plíhal, Ph.D. (KF), za článek autorského kolektivu Štefan Lyócsa, Peter Molnár a Tomáš Plíhal s názvem Central bank announcements and realized volatility of stock markets in G7 countries.

V kategorii Cena děkana pro studenty doktorských studijních programů za vynikající disertační práci

1. místo získal Ing. Tomáš Plíhal, Ph.D. (KF), za disertační práci Scheduled Macroeconomic News Announcements and Forex Volatility (vedoucí práce doc. Ing. Štefan Lyócsa, PhD.)
  2. místo obhájil Ing. Michal Jirásek, Ph.D. (KPH), s disertační prací Firm Strategic Decision-making in Investment from the View of the Behavioral Theory of the Firm (vedoucí práce doc. Ing. Radoslav Škapa, Ph.D.)

Všem laureátům cen gratulujeme! Z důvodu současných karanténních opatření obdrží diplom poštou.