Výsledky 2. veřejné soutěže TA ČR ÉTA

5. listopadu 2018

Technologická agentura ČR vyhlásila dne 29. 10. 2018 výsledky 2. veřejné soutěže Programu na podporu aplikovaného společenskovědního a humanitního výzkumu, experimentálního vývoje a inovací ÉTA. Ekonomicko-správní fakulta MU podala celkem 7 návrhů (6 jako hlavní uchazeč a 1 jako další účastník) a k podpoře byly přijaty 4 (3 v roli hlavního uchazeče a 1 v roli dalšího účastníka). Gratulujeme úspěšným řešitelům.

Mezi podpořené projekty patří:

  • Model finančního zdraví neziskových organizací a predikce jejich finanční zranitelnosti (řešitelka Ing. Marie Hladká, Ph.D., Centrum pro výzkum neziskového sektoru)
  • Fungující a efektivní řízení projektových znalostí (řešitelka Ing. Bc. Sylva Žáková Talpová, Ph.D., Katedra podnikového hospodářství)
  • Systém pro podporu rozhodování při posuzování fúzí na trzích s homogenním produktem a prostorovou diferenciací (řešitel Ing. Michal Kvasnička, Ph.D., Katedra ekonomie)
  • Efektivní marketing jako nástroj konkurenceschopnosti a udržitelného rozvoje neziskových organizací poskytujících sociální služby (řešitel na ESF doc. Ing. Vladimír Hyánek, Ph.D., Centrum pro výzkum neziskového sektoru, hlavním řešitelem je Fakulta ekonomická Západočeské univerzity v Plzni)

Kompletní seznam podpořených návrhů naleznete ZDE.

Ze strany RMU je k realizovaným projektům TA ČR naplánován seminář, který se uskuteční 29. 11. 2018 od 10 hod ve Velké zasedací místnosti RMU. Registrovat se můžete ZDE.

Autor

Sdílení článku

Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.