Vycestujte s ESF s programy Partnerské univerzity a Družby

10. 11. 2021 Dana Staňková

<span style="color: #000000; font-family: 'Segoe UI', system-ui, 'Apple Color Emoji', 'Segoe UI Emoji', sans-serif; font-size: 14px; font-style: normal; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; font-weight: 400; letter-spacing: normal; orphans: 2; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: 2; word-spacing: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px; background-color: #ffffff; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial; display: inline !important; float: none;">Jan Hromádka, student ESF, studijní pobyt na Deakin University, Melbourne, Austrálie</span>

Na naší fakultě právě probíhají výběrová řízení na zahraniční pobyty pro studenty i zaměstnance.

Studenti mohou vycestovat v rámci programu Partnerské univerzity a strávit tak jeden nebo dva semestry na jedné z prestižních mimoevropských univerzit. V nabídce jsou např. univerzity v USA, Mexiku, Číně, Jižní Koreji a mnohé další.

Přihlášky je možné podávat přímo přes naši fakultu, kde můžete vybírat z univerzit rezervovaných pro naše studenty. Druhou možností je hlásit se přes Centrum zahraniční spolupráce (CZS), které nabízí místa pro studenty napříc celou univerzitou.

Termín pro podání přihlášky v rámci fakultního kola je 30. 11. 2021. Přihlašování v rámci CZS probíhá do 15. 12. 2021.

Veškeré informace o programu a přihlašování najdete na našem webu S ESF DO SVĚTA.

Zaměstnanci ESF mohou právě podávat přihlášky na pobyty v rámci Programu vztahů s tradičními univerzitami (tzv. Družby).

Výhodou tohoto typu pobytu je, že není potřeba na hostitelské univerzitě realizovat žádnou výuku a je tedy možné cestu využít třeba i jako návštěvu k navázání prvotního kontaktu.

V roce 2022 se lze vycestovat na tyto univerzity:

Délka pobytu by měla být ideálně 5 dní, včetně cesty (možné jsou i kratší pobyty).

Přihlašování probíhá do 5. 12. 2021. Detailní informace o programu a přihlašování najdete na Portálu zaměstnance ESF a na webu Centra zahraniční spolupráce.

Nepropásněte tyto příležitosti a rezervujte si svou jízdenku do světa včas! 😊
Zahraniční oddělení ESF

Přehled všech článků