Výběrové řízení na Erasmus

30. 1. 2019 Michaela Sudická

Právě bylo spuštěno přihlašování na Erasmus. Studenti naší fakulty mají možnost vyjet na více než 80 škol v celé Evropě.

Aby celý proces přihlašování byl pro studenty co nejjednodušší, Zahraniční oddělení ESF připravilo krátké video, ve kterém shrnuje tipy, jak správně zahájit Erasmus a vybrat si partnerskou univerzitu v zahraničí.

Přihlašování bude možné až do 21. 2. 2019 do 23.59.

Pro zájemce bude v prvním týdnu semestru zorganizována informační schůzka, která se bude konat 19. 2. 2019 ve 14:00 v učebně P304. Na schůzce budou shrnuty nejdůležitější informace, na co by studenti neměli při přihlašování zapomenout, a bude jim dán prostor pro dotazy.

Veškeré informace o programu a seznam partnerských univerzit je k nalezení na našich stránkách: www.econ.muni.cz/erasmus

Zahraniční oddělení se těší na všechny přihlášky od studentů!