Vstup do budovy fakulty od 27. 4. 2020

24. 4. 2020 Eva Koudelková

Vážené studentky, vážení studenti,

v souvislosti s postupným uvolňováním mimořádných opatření Ministerstvem zdravotnictví ČR a v souladu s doporučeními Krizového štábu MU dochází s platností od 27. 4. 2020 k úpravě pravidel pro vstup studentů do budovy naší fakulty. Vstup do budovy bude umožněn všem studentům pouze v níže uvedených případech – tzn. budova ESF je stále uzavřena a volný pohyb studentů po ní nebude stále možný.

Vstup je možný pouze za účelem:

  • předem domluvené individuální konzultace s vyučujícím nebo vedoucím závěřečné práce
  • návštěvy knihovny – tj. pro výpůjčku či vrácení knih – studium v knihovně není stále povoleno.

Pro vstup je nezbytně nutné poskytnout "Čestné prohlášení o neexistenci příznaků onemocnění COVID-19" prostřednictvím aplikace v Informačním systému MU (https://is.muni.cz/auth/koronavirus_prohlaseni). Čestné prohlášení bude kontrolováno při vstupu do budovy pracovníkem Informační služby po sdělení vašeho UČO. V případě, že prohlášení nebude v ISu uvedeno, studentovi nebude vstup do budovy umožněn.

Po úspěšné kontrole  budete moci buď  vymezenou trasou (s povinnou zastávkou u dezinfekce) pokračovat do knihovny, nebo si Vás u vstupu vyzvedne Váš vyučující či vedoucí práce - konzultace je proto nutné si domluvit předem.

Jak se na návštěvu knihovny dokonale připravit se dozvíte na https://www.econ.muni.cz/stredisko-vedeckych-informaci/vypujcky-v-nouzovem-rezimu.

Děkujeme za dodržování uvedených postupů.

Vedení fakulty

Více článků

Přehled všech článků