Vítězové fakultního vína ESF MU pro akademický rok 2019/2020

18. 6. 2019 Marta Vavřinová

Vítězná vína Ryzlink vlašský (Kolby) a Cabernet Sauvignon Merlot 1516 (Vinum Moravicum)

Výběr fakultního vína pro akademický rok 2019/2020 se uskutečnil 11. června opět v prostorách Vinného sklepa Moravské banky vín.

Komise složená z akademických i neakademických pracovníků a partnerů fakulty vybírala víno pod vedením odborníka na víno, Stanislava Šidy. Vítězná vína jsou z produkce moravských vinařů.

V kategorii bílé víno zvítězilo vinařství Kolby s Ryzlinkem vlašským (2017 PS Selection). V kategorii červené víno zvítězilo vinařství Vinum Moravicum s Cabernetem Sauvignon Merlot 1516 (2015 výběr z hroznů). Fakultní víno je oficiálním reprezentačním vínem Ekonomicko-správní fakulty MU. Tato vybraná vína budou sloužit především jako reklamní předmět pro domácí i zahraniční partnery a významné hosty fakulty. Ochutnat je můžete na různých fakultních akcích včetně fakultního plesu.

Výběr fakultního vína podpořil náš významný partner, společnost KPMG Česká republika.