TopSeC - chcete poznat, jak to chodí jinde?

Top Students Centre je multioborový předmět otevřený všem magisterským studentům a studentkám Masarykovy univerzity. Potkáte se v něm s experty z různých firem a získáte přehled, jak to chodí v HR, managementu, jaké jsou novinky v IT pro ekonomy, trendy v pojišťovnictví nebo jakých soft skills si společnosti dnes cení. Kromě toho se můžete zúčastnit výběrového řízení formou Assessment Centra a získat cennou zpětnou vazbu.

14. 9. 2018 Jolana Navrátilová

Semestry strávené v tomto projektu se rozhodně vyplatí – pomáhají při hledání práce po absolvování studia, ale i v dalších letech. Chcete tam být i Vy? Nové studenty opět vybíráme napříč studijními obory i fakultami. Do výběrového řízení se můžete hlásit do 27. září, tak neváhejte a posílejte přihlášky (motivační dopis a životopis) na topsec@econ.muni.cz. Více informací o přihláškách a průběhu výběrového řízení najdete na https://econ.muni.cz/topsec