Studujte kurzy na platformě Coursera zdarma

2. 4. 2020 Michal Jirásek

Coursera je MOOC (Massive Open Online Course) platforma, která nabízí online kurzy na velké množství témat, vyučované zástupci předních zahraničních univerzit a organizací (např. Stanford, Duke University, Google).

V reakci na současnou situaci s virem COVID-19 Coursera nabízí postiženým univerzitám přístup ke kurzům zdarma. Podařilo se nám zajistit poměrně velké množství osobních licencí pro naše studenty a zaměstnance, kteří se tak mohou:

• přihlásit do více než 3 800 kurzů na různá témata (vyučovaných většinou v angličtině, ale v menší míře i v jiných světových jazycích),
  • zdarma získat přístup k jinak placeným službám (vč. certifikátů absolvování).

Do kurzů se lze přihlašovat do 31. července 2020 a dokončovat je do 30. září 2020.

Využijte této příležitosti a rozšiřte si obzory!

Pokud máte zájem, prosím vyplňte tento formulář: https://muni.cz/go/df720c

Důležité informace

• Počet licencí je omezený (ačkoliv jich máme velké množství).
  • Licence budeme rozesílat jednou denně (zpravidla navečer).
  • Licenci dostanete formou pozvánky na svůj univerzitní e-mail.
  • Pokud narazíte na problémy při procesu registrace, prosím, kontaktujte Michala Jiráska: mijirasek@mail.muni.cz.