Studium na University of Victoria v Kanadě

25. 3. 2019 Michaela Sudická

Studenti mají možnost se hlásit na semestrální studijní pobyty na prestižní kanadské vysoké škole University of Victoria.

Více informací o této nabídce a způsobu přihlášení najdete na našich stránkách.

Jedná se o mobility, které jsou mezi našimi studenty velmi oblíbené, o čemž svědčí pozitivní zpětná vazba od našich studentů, kteří již v Kanadě byli.

Foto: Zuzana Bedřichová

"Victoria je krásné klidné městěčko obklopené nádhernou přírodou, ideální pro studenty, kteří si rádi po škole dopřejí nějaký výšlap či výlet v zeleni. Profesoři jsou neskutečně vstřícní a vyučování je plné vtipů a historek z praxe." (Zuzana Bedřichová)

"Studijní pobyt na University of Victoria mi přinesl mnoho krásných zážitků, nové zkušenosti do života, a také spoustu skvělých přátel z celého světa. Zároveň jsem si také splnila cestovatelský sen, a to procestovat další „kus světa“, který ještě neznám. Kanaďani jsou neuvěřitelně milí a příroda v Britské Kolumbii je nádherná. Byly to nezapomenutelné 4 měsíce!" (Kateřina Zatloukalová)

Foto: Kateřina Zatloukalová

Přihlášky na oba semestry následujícího akademického roku je možné podávat do 31. 3. 2019.

Přihlašování probíhá online přes aplikaci ISOIS.