Studium na prestižních partnerských univerzitách

8. 12. 2020 Dana Staňková

Pokud vás láká studium v USA, Mexiku, Číně, Gruzii a dalších mimoevropských státech, podívejte se na nabídku a přihlaste se!

Do výběrového řízení se nyní mohou hlásit všichni, kteří chtějí vyjet v akademickém roce 2021/2022, tedy přihlašuje se na pobyty jak v podzimním, tak v jarním semestru.

Hlásit se můžete buď přímo přes naši fakultu, pokud si vyberete z naší nabídky partnerských univerzit, nebo přes Centrum zahraniční spolupráce MU.

Výběrové řízení na fakultě je jednodušší a máte větší šanci být vybráni, protože „soutěžíte“ jen s kolegy z naší fakulty. Přihlašování probíhá prostřednictvím formuláře na našich stránkách.

V celouniverzitním kole je k dispozici širší nabídka univerzit, ale výběrové řízení je komplexnější a je otevřené studentům ze všech fakult MUNI. Přihlašování probíhá prostřednictvím systému ISOIS.

Termín odevzdání přihlášek je 15. 12. 2020 pro celouniverzitní výběrové řízení a 31. 12. 2020 pro fakultní výběrové řízení.

Veškeré informace najdete pod následujícími odkazy:

V případě dotazů se prosím obraťte na Zahraniční oddělení ESF.

Těšíme se na vaše přihlášky!