Studentka pomáhala v nemocnici, za její pomoc poděkoval ředitel i fakultě

14. 4. 2021 Ekonomicko-správní fakulta MU

Tereza Olšová (vpravo) s Karolínou Hrubešovou z Mendelovy univerzity.

Tereza Olšová, studentka Podnikové ekonomiky a managementu, pomáhala jako dobrovolnice v boji s koronavirem SARS-Cov-2 v Nemocnici Ivančice. Její nasazení, obětavost a zvládání vypjaté situace ocenil sám ředitel nemocnice, Ing. Jaromír Hrubeš.

V dopise děkanovi fakulty napsal: „Moc si vážíme podané pomocné ruky a nasazení, s jakým se zapojila do vyčerpávajícího boje s pandemií Covid-19. Studentka Tereza Olšová se i přes vysoké pracovní nároky a psychické vypětí stala plnohodnotným členem našich týmů.“

Také díky ní se nemocnici dařilo zajistit zdravotní péči pacientům, chod odběrového a očkovacího centra.

Fakulta se připojuje k poděkování za dobrovolnou pomoc studentky, cení si jejího nasazení a toho, že přispívá k šíření dobrého jména Ekonomicko-správní fakulty MU.