Stipendia na základě mezinárodních smluv a výzkumné pobyty ve Vídni

19. 2. 2021 Dana Staňková

Studenti bakalářských, magisterských nebo doktorských studijních programů a akademičtí pracovníci mohou žádat o stipendium na studijní nebo přednáškový/výzkumný pobyt v Rumunsku, Lotyšsku, Bulharsku nebo v Gruzii v rámci prodlouženého výběrového řízení do 8. 3. 2021, 12:00. Podrobné informace najdete na stránkách Akademické informační agentury.

Zájemci o stipendijní pobyty mohou svoje žádosti doručit e-mailem ve formátu PDF na adresu e-podatelna@dzs.cz. Seznam požadovaných dokumentů naleznete v popisu konkrétní stipendijní nabídky.

Doktorandi a absolventi doktorských studijních programů (do 7 let od získání titulu PhD) působící na MU se také mohou ucházet o grant na měsíční výzkumné pobyty na Vídeňské univerzitě. Pobyt je možné plánovat na období září–prosinec 2021. Výše příspěvku od hostitelské univerzity je 1000 EUR.

Podrobné informace a přihlášku s výčtem povinných příloh najdete na webu Centra zahraniční spolupráce.

Přihlášky prosím zasílejte na adresu dana.stankova@econ.muni.cz do 1. 6. 2021.