Soutěž PwC Consulting Challenge 2020

22. 10. 2020 Anna Mašátová

• Soutěž pro jednotlivce i týmy o 50 000 Kč, Wolt kredity ve výši 10 000 Kč, věcné ceny a možnost stáže ve Woltu nebo v PwC.
  • Týmy mají za úkol na základě konkrétního zadání zpracovat reálnou case study od Woltu z oblasti technology consultingu.
  • Uzávěrka přihlášek je 31. října, finále a vyhlášení vítěze je na programu 11. listopadu.

Poradenská společnost PwC Česká republika a společnost Wolt vyhlašují soutěž PwC Consulting Challenge pro studenty a čerstvé absolventy vysokých škol.

Jednočlenné až čtyřčlenné řešitelské týmy budou mít za úkol na základě zadání a dat od společnosti Wolt zpracovat konkrétní case study na téma, které nyní firma reálně řeší. Dostanete tak možnost zkusit přemýšlet jako konzultanti a stratégové Woltu. Během zpracování případové studie můžete využít také konzultací s experty z PwC i Woltu, kteří vám pomohou s uchopením projektu i praktickými otázkami řešení.

Zapojte se do soutěže PwC Consulting Challenge a podílejte se na reálném řešení, které nezůstane ležet v šuplíku!

Registrujte se na: pwc.cz/ConsultingChallenge

Co vás čeká, pokud se rozhodnete soutěže zúčastnit?

• 31. 10. – uzávěrka přihlášek do soutěže
  • 2. 11. – zveřejnění soutěžní case study
  • 5. a 6. 11. – konzultace s experty z PwC a Woltu
  • 9. 11. – odevzdání řešení case study