Soutěž PwC Consulting Challenge

12. 10. 2021 Ekonomicko-správní fakulta MU

• Soutěž pro jednotlivce i týmy o 70 000 Kč, věcné ceny a vouchery.
  • Týmy mají za úkol na základě konkrétního zadání zpracovat případovou studii od start-upu Qerko.
  • Uzávěrka přihlášek je 31. října, finále a vyhlášení vítěze je na programu 15. listopadu.

Partner naší fakulty, poradenská společnost PwC Česká republika vyhlašuje soutěž PwC Consulting Challenge pro studenty a čerstvé absolventy vysokých škol.

Jednočlenné až čtyřčlenné řešitelské týmy budou mít za úkol zpracovat případovou studii od start-upu Qerko. Můžete se těšit na řešení skutečné výzvy, která před Qerkem stojí, a dostanete tak příležitost vyzkoušet si reálnou práci byznys konzultanta. Během zpracování případové studie můžete využít konzultací s experty z PwC a Qerka, kteří vám pomohou s uchopením projektu i praktickými otázkami řešení.

Zapojte se do řešení hádanek technology consultingu a spolu s Qerkem ušetřete lidem čas při placení!

Registrujte se nawww.pwc.cz/cc

Co vás čeká, pokud se rozhodnete soutěže zúčastnit?

• 31. 10. – uzávěrka přihlášek do soutěže
  • 2. 11. – zveřejnění soutěžní case study
  • 5. a 8. 11. – konzultace s experty z PwC a Qerka
  • 9. 11. – odevzdání řešení vypracovaných případových studií