Soutěž o Cenu IUS et SOCIETAS

3. května 2018

Soutěž o Cenu IUS et SOCIETAS je určena všem studentům z řad sociologů, politologů, právníků, filozofů, ekonomů a studentů z dalších oborů sociálních věd, kteří jsou schopni diskutovat o roli práva a justice ve společnosti.

Cena se uděluje za esej, obsahující nejzajímavější podněty, pohledy a otázky v roli práva a justice ve spolenosti. Termín odevzdání esejí je do 31. května 2018. Eseje musí být doručeny v elektronické verzi na adresu Jana.Kledusova@law.muni.cz a současně v písemné verzi na adresu: Právnická fakulta Masarykovy univerzity, Oddělení vnějších vztahů a marketingu, Veveří 70, 611 80 Brno.

Soutěž je pořádaná Právnickou fakultou MU, Fakultou sociálních studií MU a Vzdělávací nadací Jana Husa.

Více informací na webu IUS et SOCIETAS.

Sdílení článku

Přehled všech článků